Podpořte třinecký Country klub

15.06.2014 19:37
Vlastními silami a prostředky jsme Country klub rozjeli, ale s Vaší pomoci se posunem mnohem dál. Máme country klubovnu, máme country kapely, chodí k nám hrát Blaf, Liberda Gang, Whiskey Before Breakfast a Mendoš z Ostravy a spousta dalších kapel, ale co chybí je ozvučení. Prozatím to lepíme jak se dá.
 
Pro další rozvoj nutně potřebujeme menší mix pult, aktivní repro boxy pro ozvučení v klubu i menších venkovních akcí a videokameru pro dokumentaci činnosti country klubu.
 
Pomozte nám a podpořte rozvoj country klubu finančně na nákup uvedeného vybavení nebo poskytněte vybavení nebo jeho část formou sponzorského daru. Budeme rádi za každý Váš finanční nebo sponzorský příspěvek a pokud vybereme něco navíc, vše využijeme ku prospěchu Country klubu.
 
Jedná se o vybavení:
 1. kvalitní malý mix pult MACKIE DL 1608 + iPad 40 000,- Kč
 2. aktivní reproboxy 2x MACKIE TH-12A + stojan 16 000,- Kč
 3. videokamera PANASONIC HC-V720 12500,- Kč
 4. ceny jsou orientační a mohou se měnit podle prodejce
 5. Mackie-DL1608 - recenze
 6. Mackie DL1608 - video
Proč mix pult MACKIE DL 1608

Jedná se o digitální mix pult s ovládáním přes iPad WiFi. , 16 vstupů s možnosti pozdějšího rozšiření o další vstupy.

 1. Úprava zvuku - mixpult umožňuje mnohem více možností nastavení korekce zvuku takže odpadají další speciální zařízení před i za mix pultem na úpravu zvuku. Sečteme-li pořizovací cenu digitálního mixu + iPad a porovnáme s analogovým ekvivalentem + kabel a další zařízení pro úpravu zvuku, vychází digitální mix pult levněji.
 2. Umístění - mixpult je umístěny na pódiu a mikrofony, nástroje jsou zapojeny přímo do něj. Tímto odpadá tažení propojovacích kabelu od pódia k mixu. Není potřeba zřizovat stanoviště pro mix pult se zvukařem, dá se ovládat z jakéhokoliv místa v sále nebo na pódiu.
 3. Rychlé zprovoznění - mixpult umožňuje uložit si předem nastavení jednotlivých nástrojů nebo muzikantů pod jménem a pro orientaci přiřadit foto. Odpadá tak zkoušení před vystoupením.
 4. Cena - mixpult je rozměrově mnohem menší, lehčí než jeho analogový ekvivalent a umožňuje úpravu zvuku srovnatelnou s mixy mnohem vyšších kategorií.
Proč MACKIE TH-12A

Repro boxy jsme nevybrali náhodně ale nechali si poradit zkušenými zvukaři, prostudovali recenze a vybrali pro účely Country klubu cenově nejdostupnější ale hlasově kvalitní aktivní bedny kde odpadá pořízení koncového zesilovače.

 

Jako protislužbu za finanční příspěvky můžeme nabídnout:
 1. jmenné poděkování za finanční příspěvek na větších akcích Country Třinec, o.s. pokud s tím budete souhlasit
 2. nad 1000 Kč - volnou vstupenku na akci Country klubu dle výběru
 3. nad 3000 Kč - roční umístění reklamy na stránky www.countrytrinec.cz
 4. nad 5000 Kč - roční volnou vstupenku na akce Třineckého Country klubu
 5. nad 10000 Kč - tříletou volnou vstupenku na akce Třineckého Country klubu
 6. firmy a organizace mohou Country Třinec, o.s. podpořit formou sponzorského daru

Své příspěvky (v min. výši 100,- Kč, horní hranice dle Vašeho uvážení) :

 1. bankovním převodem na transparentní účet Country Třinec, o.s. u Raiffeisen bank Čú: 7400676001 / 5500 Variabilní symbol 20139999
 2. osobně do Country klubu Kontakt Mapa

Předem děkujeme Vám všem co nás finančně podpoří a zveme na klubové večery které pořádáme celoročně.Činnost třineckého Country klubu včetně programu je na stránkách www.countrytrinec.cz

 

S pozdravem

Country Třinec, o.s.

Marcel Kunz – média, webové stránky, foto, video

Jiří Mannheim – předseda sdružení

Petr Vrlík – místopředseda sdružení

 

Nastavení

Připomínky, dotazy k sdružení

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek